Panel A.Ş Hakkında

Panel A.Ş. 1972 yılında bugün 20.000’den fazla işyerinin bulunduğu Orta Doğu Sanayi ve Ticaret Merkezi’nde (OSTİM) 32. dükkan olarak kuruldu.

Demiryolu alanındaki çalışmalarımızın yanı sıra 32 yıldır maden poliüretan ürünler üretiyoruz.

 

Poliüretanı sizin için şekillendiriyoruz

Poliüretan ürünlerimiz, yurt içi ve yurt dışında Madencilik, Makina, İnşaat, Otomotiv, Demiryolu ve Havacılık sektörlerinde başarı ile kullanılmaktadır.

Türkiye’de 81 ilde 2800 tesiste ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Tamamı mühendislik plastikleri olan malzemelerden ürettiğimiz, aşınmaya dayanıklı poliüretan malzemelerimiz kullanım yerlerine göre farklı özelliklerde üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Değerlerimiz

Panel’in köklü geçmişine ve tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan, dürüstlüğe, şeffaflığa, açıklığa, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, yenilikçi bir kuruluş olmaya önem veriyoruz. 1972 den bugüne ; tecrübe, kalite ve güvenle poliüretanı madene, madeni ekonomiye kazandıran ve yarattığı katma değerlerle ülkemizin sınırlarını aşan markası ve poliüretanda türkiye'nin lideri olarak emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz

"Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz başta olmak üzere değerlerimiz, çalışma arzumuz, yetenekli ekibimiz, kusursuz hizmetimiz ve güven duygumuz ile 30 yıldır küresel dünyada rekabet ediyoruz. 
Ülkemizin 11.Kalkınma Planı doğrultusunda ulaşımda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere dünyanın her yerine güvenli ve konforlu bir şekilde erişimin sağlanmasına katkıda bulunuyoruz."

Refa TEMİZ
Yönetim Kurulu Başkanı

"Günümüzde teknolojideki hızlı gelişmeler ekonomiyi ve toplumu yeniden şekillendirmektedir. Özellikle Akıllı Şehirler dijital teknolojinin, toplumsal dönüşümün ve kentsel çevrenin kesişim noktasında bulunuyor. Amacımız çağa ve onun hareketliliğine uygun olarak, dünya ülkelerine ve akıllı şehirlere verimli, etkili ve sürdürülebilir ulaşım hizmeti vermek.

Sektörün küresel bir oyuncusu olarak ülkelerin refah seviyesini artırıyor, şehirlere değer katıyor, insanların güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlıyoruz."

Arif TEMİZ
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  

"Gücümüz sizin kazancınızdır!
Müşterilerimizin istek ve talepleri bizim için çok değerlidir. Dünya çapındaki müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir kaynaktan daha kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunuyoruz. 

Girişimci ruhumuz ve yenilikçi çözümlerimiz ile her zaman var olmaya devam edeceğiz."

Cemil TEMİZ
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı